Jaki procesor wybrać?

Nie jest istotne czy szukasz procesora do budżetowego sprzętu czy też do superwydajnej maszyny, ważne jest to, aby w obu przypadkach wybrać procesor, najwydajniejszy z danej półki cenowej. Wybór podzespołów do Twojego komputera, najlepiej zacząć właśnie od wyboru najwydajniejszego procesora. Jeśli nie wiesz jaki procesor jest najwydajniejszy dla Twoich potrzeb, to właśnie ta strona ma pomóc Ci w jego wyborze. Na wykresie, możesz zobaczyć jak kształtuje się cena w stosunku do mocy obliczeniowej poszczególnych procesorów. Poniżej wykresu, dane o procesorach zostały przedstawione w tabeli, o ile pól takich jak nazwa, wydajność, pozycja czy cena nie trzeba tłumaczyć tak pole opłacalność jest obliczane na podstawie stosunku ceny do wydajnośći i przedstawione w skali od 1 do 10, im wartość liczbowa "opłacalność" jest większa tym lepiej.

Ranking Procesorow 2020 - model AMD A8

Wybór spośród procesorów do 500 zł

Na dzień dzisiejszy najbardziej wydajnym procesorem do 500 zł jest procesor AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJASBX), który posiada socket FM2+ rdzenie, taktowanych zegarem o częstotliwości 4. Procesor ten kosztuje 292 zł.
Wybierając ten procesor należy zaopatrzyć się w płytę główną z gniazdem 4096 KB cache.
W testach procesor uzyskał wynik 4932 pkt.

Procesor AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJASBX) jest nie tylko najwydajniejszy, ale również w tym przypadku najbardziej opłacalnym wyborem.

Filtruj Procesory

FILTRUJ
RESETUJ

Stosunek Wydajności do Ceny

Ostania aktualizacja: 2020-03-29

Ranking Procesorów model AMD A8

Brak procesorów do wyświetleia, zmień wybrane filtry.